22 червня Україна схиляє голови у скорботі за мільйонами людей, чиї життя забрала Друга світова війна. Ця дата нагадує про одну з найтрагічніших сторінок нашої історії, про неймовірно високу ціну, яку заплатив український народ за мир, свободу та право жити на рідній землі.
Минуле й сьогодення сьогодні особливо перегукуються. Як і багато десятиліть тому, українці змушені боронити свою землю від агресора, відстоюючи право на незалежність і власне майбутнє. Нині, як і в минулому, український народ проходить через непрості випробування, відстоюючи своє право на мирне та вільне життя.
У День скорботи представники влади поклали квіти до меморіалів. Пам’ять загиблих у роки Другої світової війни та сьогоднішніх мужніх Захисників і Захисниць, які віддали життя, захищаючи рідну землю, вшанували хвилиною мовчання.
До пам’ятної дати у закладах культури та освіти громади відбулися тематичні заходи, присвячені збереженню історичної пам’яті. Учасники згадували події минулого, говорили про цінність миру, людського життя та важливість пам’ятати тих, чиї долі назавжди змінила війна.
Цей день є нагадуванням про біль втрат, який залишив слід у долях багатьох поколінь. Водночас він об’єднує нас у вдячності тим, хто захищав рідну землю, навчає берегти пам’ять про минуле та цінувати мир, за який у всі часи доводилося боротися.
Пресслужба міського голови.




